3 kousky nábytku, které rozzáří váš domov

Toužíte po osobitějším vzhledu Vaší ložnice a nevíte si rady, jaké kousky nábytku si pořídit? Pokud máte ložnici již částečně vybavenou, v následujícím článku se nechte inspirovat praktickými tipy na to, jaký druh nábytku Vám možná stále chybí. Vaše místo klidu učiníme kompletní a neodolatelné.

collov-home-design-4_jQL4JCS98-unsplash

Srdcem ložnice je samozřejmě postel, na jejím výběru a na výběru vhodně zvolené matrace byste si měli nechat velmi záležet. My se ovšem zaměříme na trochu jinačí kousky. Pojďme se společně podívat na tři různé inspirace, které jsme si pro Vás připravili:

Designová komoda

Správně vybraná komoda může být perfektním a praktickým kouskem do Vaší ložnice. Má jednu velkou výhodu a to, že slouží jako další úložný prostor ve Vašem interiéru. Vybírejte komodu dle svým potřeb.
Může být nižší, se třemi šuplíky, vysoká s pěti, nebo můžete zvolit originální komodu s dřevěným rámem a pěti proutěnými košíky, pro dosažení starobylého, vesnického vzhledu. Nábytek za kačku slevový kupon nabízí velké množství výběru nejen komod, můžete si sestavit celou ložnici dle svých představ. Komoda ve Vašem stylovém interiéru nesmí zkrátka chybět.

Rohová skříň

Již dlouhou dobu si lámete hlavu, kam umístit šatní skříň v ložnici, když nemáte dostatek prostoru? Máme pro Vás řešení! Na XXXLutz sleva najdete velkou škálu rohových skříní. Taková skříň sice bude stát v koutě, rozhodně ale nemá proč se stydět. Je chytrým řešením úložného prostoru pro každý kout.
Rohové skříně jsou často vyrobené z masivu pouze částečně. Většinou se jedná hlavně o ty kusy dřeva, které jsou nejvíc vidět. Vkusně zvolená šatní skříň bude dominantou Vaší ložnice. Budete doslova zářit nadšením, až si vyberete tu svou. Vykouzlíte tak nejen obrovský úložný prostor pro Vaše oblečení a doplňky, ale zároveň doplníte ložnici o moderní kousek, který je dotvořen originálním vzhledem.

Toaletní stolek

Pořád máte dojem, že ve Vaší ložnici „něco“ chybí? Představujeme Vám toaletní stolek. Jedná se o kus nábytku, díky kterému získáte v ložnici místo, které bude patřit jen Vám. Chcete kosmetický stolek, malý, romantický, velkolepý – zvolte si ten, po kterém tolik let toužíte. Takový stolek bude Vaší oázou krásy, místem pro ranní a večerní rituály.

Váš osobní kousek světa bude praktickou součástí ložnice, poskytne Vám mnohem víc, než pouze úložný prostor pro skladování dekorativní a pečující kosmetiky. Dona shop slevový kód nabízí velký výběr toaletních stolků v mnoha barevných provedeních. Tento kosmetický stolek je vhodný také pro dospívající dívky v momentě, kdy se z malé raubířky stává slečna. Může si tak jednoduše udělat pořádek ve svých líčidlech a navíc jí dodá pocit jistoty při péči o problematickou pleť.

Díky zrcadlu, které by měl obsahovat každý toaletní stolek, se prosvětlí a opticky zvětší místnost. Dejte prostor kosmetickému stolku ve Vaší ložnici, vrací se totiž zpět na výsluní jako nepostradatelná součást ložnice.
Obecně platí, že do ložnice se hodí spíše minimalistický druh nábytku. Měla by působit vzdušně, barvy do Vaší oázy klidu zvolte tlumené a nebojte se také dekorací. Solné lampy, svíčky a aromalampy jsou skvělá volba. Aby si Vaše tělo opravdu odpočinulo, můžete si nastavit každodenní rituál před spaním.
Náš tip: před večerní kosmetickou rutinou v ložnici zapalte svíčku, která Vám je svou vůní příjemná, probudíte tak své smysly a uvolníte se. Před spaním svíčku zhasněte a užívejte si vůni, která Vás zaručeně dovede do říše snů.