Bez auta to nejde

Www


Jízda autem je v moha směrech lepší než jízda hromadnou dopravou. Lidé i dnes hodně autobusy, vlaky i další dopravní prostředky používají, ale jejich obliba klesá. Je to kvůli tomu, že spoje prostě nejezdí tak aby to lidem vyhovovalo z pohledu dojíždění do práce, k lékaři a podobně. Na rozdíl od hromadné dopravy máte auto k dispozici pokaždé když potřebujete někam jet. Jenže abyste mohli jezdit autem, potřebujete samozřejmě řidičské oprávnění.

řidičský průkaz

Bez řidičáku to nezkoušejte
Někteří lidé si myslí, že když se naučí jezdit sami někde v poli, že bez obav mohou jezdit autem i bez absolvování autoškoly a bez řidičáku. Je to rozšířený a častý omyl, protože o řidičské oprávnění můžete v podstatě přijít i když ho nemáte. Bude vám udělen zákaz řízení motorových vozidel, což znamená, že byste si potom oprávnění udělat nemohli několik let. Proto neriskujte a raději autoškolu absolvujte ještě než poprvé usednete za volant.

Jestli hledáte autoškolu kde vás naučí řídit bez problémů, zapište se na kurzy k nám. Naše autoškola Praha http://www.autoskolaholesovice.cz je jedna z nejlepších, protože u nás můžete absolvovat nejen základní kurz na skupinu B naprosto v pohodě, ale můžete u nás absolvovat výcvik na všechny skupiny. Pokud jste už někdy řidičák měli a přišli jste o něj, není problém u nás absolvovat i dopravně-psychologické vyšetření a opětovné přezkoušení. K našim žákům přistupujeme individuálně, protože víme že každý už má nějaké povinnosti a tak se snažíme vyjít vstříc ohledně jízd i praktické výuky jak jen je to možné.

žák autoškola

Potřebujete to rychle?
Jsou lidé kteří potřebují mít řidičák opravdu rychle. Standardní doba výcviku je zhruba 3 měsíce v závislosti na časových možnostech autoškoly a žáka. Je možné u nás ale absolvovat zrychlený kurz. Ten se liší jen tím, že máte naprostou přednost ve výuce před ostatními, ale úlevy ve výuce nemáte žádné.