Dejte přednost nebankovním společnostem

Máte malé příjmy, díky kterým vám nechce banka půjčit peníze? Nezoufejte, je potřeba si uvědomit, že banka rozhodně není vaší jedinou možností, kterou máte. Dnes si můžete půjčit peníze i jinými způsoby, kdy nejčastější a nejoblíbenější variantu představují právě nebankovní společnosti. Díky těm si můžete vzít úvěr i za předpokladu, že jste zrovna bez práce nebo že máte menší plat. Proč této příležitosti tedy nevyužít?

finanční výhoda

Půjčit si můžete na cokoliv

Hypotéka bez dokládání příjmů má však mnohem více výhod než jen to, že nemusíte dokládat nějaké výpisy z práce. Další velmi podstatnou výhodou je to, že nemusíte nikomu sdělovat, na co požadované peníze potřebujete. Jedná se o bezúčelový úvěr, což pro vás znamená jediné – půjčit si můžete přesně na to, co potřebujete, s tím, že o tom nemusíte nikomu říkat. Určitě víte, že u bank je toto velmi limitováno, velmi časté jsou spotřebitelské úvěry, které však můžete využít jen na jednu konkrétní záležitost. Tento problém mít u nebankovních společností rozhodně nebudete, ba naopak. Jeďte na dovolenou, zrekonstruujte si dům, splňte si sen o luxusním autě nebo si kupte novou televizi. Je to skutečně jen na vás.

vysypané prasátko

Předčasné splacení zdarma

Dostali jste se najednou do lepší finanční situace, a rádi byste se zbavili svých závazků? To samozřejmě můžete, nebankovní firmy vám totiž umožňují splatit své pohledávky kdykoliv dříve, a to bez nesmyslných a zbytečných poplatků. Celkově, co se týká poplatků, nemusíte se ničeho bát. Vše je transparentně uvedeno ve smlouvě, kterou máte, nehledejte žádné miniaturní písmo na spodních částech papíru. Budete přesně vědět, jaké jsou podmínky úvěru a s čím můžete předem počítat.

  • Rychlé vyřízení
  • Férové jednání
  • Výborné podmínky
  • Výhodná úroková sazba
  • Bez dokládání příjmů
  • Bez nahlížení do registrů
  • …to je americká hypotéka bez dokládání příjmů!