Kontrola optimalizace

Www

Tahle věcička je pro web nesmírně důležitá. Pokud máte svůj vlastní, třeba jen čistě se zájmovou stránkou, nemusíte o tom ani vědět. Ale vězte, že šidíte sami sebe.

Ne, neshánějte se po článku, kde jste četli například, že ke hře té a té dostanete SEO zadarmo. Je to jen chyták na neznalé problému. SEO se nedá ani koupit, ale ani prodat. Je to soustava úkonů a drobných či větších programů, které práci se SEO ulehčují a usnadňují. Je to totéž, jako kdyby vám chtěl někdo prodat internet. To nelze, může vám prodat tak maximálně připojení k němu, ale celý skutečně ne.

SEO

Nuže, nyní když víme, že SEO nelze koupit a zhruba víme oč jde, měli bychom si vysvětlit co je to za zkratku. Search engine optimization

stručně znamená optimalizace vyhledávání. Tedy nám zařídí to, aby byl náš web vůbec nalezen a zobrazen. Tedy, aby byl ve výsledcích vůbec vidět. Protože pokud o optimalizaci nedbáme, nebo vůbec neděláme, může se stát, že web sice bude zobrazen, ale někde plně dole, nebo ještě hůře na kdoví které x té stránce, kam již skoro nikdo nechodí. Bodejť by chodil.

Představte si, že vás zajímá motorka, kterou si chcete koupit.

Motorka

Budete zbytečně klikat na další a další čísla stránek ve výsledcích vyhledávání? Po kolikáté stránce by vás to přestalo bavit? Nu, vidíte. Představte si, to. Kliknete na první web nahoře a pokud se vám tam bude nějaký stroj, objednáte ho. Nanejvýš se podíváte na ještě další jeden či dva k porovnání cen, ale pokud vás to nezajímá, objednáváte z toho prvního. A tím jste dali vydělat prodejci, kterému web patří. A nyní si představte, že totéž udělá 80 % lidí. Jiný prodejce prostě utře.

SEO optimalizace Brno má lidi, kteří dokáží váš web udržet nahoře, třebaže vy tomu nerozumíte. Tomu rozumí oni a umí to na výbornou. Proto je neváhejte kontaktovat, máte-li sebemenší problém, budou se vám rádi věnovat.