Moderní dům se skvělým vybavením


Nová doba si žádá nové věci
Nároky na bydlení se mění každý rok. Technologický pokrok nelze zastavit a tak se novinky ze světa technologií dostávají i do našich domovů. Ještě před pár lety byl například vlastní bazén naprostým luxusem, který si mohl dovolit opravdu jen velmi bohatý člověk. Jenže se zvýšil počet výrobců a dnes si jej díky nižší ceně může dovolit v podstatě každý. Podobné je to i s chytrou domácností, bezpečnostními kamerami nebo s tepelným čerpadlem a solárními panely. Zejména dvě poslední technologické vychytávky mají velký význam v posledních dvou letech.

solární panely

Stavíme rodinné domy na klíč, a dokážeme vám postavit dřevostavbu i zděný dům. Stavíme svoje vlastní návrhy domů, ze kterých můžete vybírat. Většinou jde o přízemní bungalovy, které jsou velmi populární napříč všemi věkovými kategoriemi. Dodáváme kompletní domy, ve kterých chybí jen kuchyňská linka. Proč? Protože každý majitel domu si ji chce zařídit podle sebe a tak by bylo zbytečné nějakou shánět, když si majitel domu stejně bude shánět jinou.

nový bungalov

Od nás můžete získat nízkoenergetický dům, který je vybavený čerpadlem i solárními panely. Díky čerpadlu ušetříte za vytápění i za provoz klimatizace. Je to zařízení, které distribuuje vzduch po domě, a umí využít ve správnou chvíli teplý i studený vzduch. Díky tomu dům ochladí či přitopí. Vám tak klesnou náklady. Svou úlohu v dnešním světě mají i solární panely, které si umí ze slunečního svitu vyrobit elektřinu. Panely vám umožňují si přímo použít, prodat a nebo uložit do úložiště na pozdější spotřebu. Je logické že vám tímto klesnou i náklady za spotřebovanou elektřinu. Kromě toho používáme moderní technologie i postupy. Domy jsou zateplené aby z nich neunikalo teplo a v kombinaci s čerpadlem vám ušetří tisíce korun ročně. Vyberte si svůj domov u nás i vy a staňte se jedním z našich spokojených klientů.