Nakupování se slevou vám vykouzlí úsměv na rtech. Poradíme vám, jak ušetřit a nezapotit se u toho

Kdo není úplný technický analfabet, nakupuje na internetu už dávno. A že si česká populace s moderními technologiemi rozumí, dokládají statistiky. Obrat tuzemských e-shopů se v roce 2020 meziročně zvýšil o čtvrtinu a atakoval hranici 200 miliard korun. Jistě za to může i pandemie koronaviru, která soukolí e-commerce roztočila na plné obrátky. Nakupování na webu je ovšem populární i proto, že zboží vystavené ve virtuálních regálech bývá levnější než v kamenných prodejnách. Že se vám to nezdá? Pohodlně se usaďte a přečtěte si, jak napříště ušetřit nemalou částku.

slevové kupony

Objevte kouzlo nakupování se slevovými kupóny

Slevové kupóny jsou tu s námi již dlouho. Pokud pomineme ty digitální, můžeme se vrátit v čase až na konec 19. století. V roce 1887 si totiž mohli zákazníci dopřát se slevou kolový sirup, který se tehdy prodával v amerických lékárnách. Skutečný boom však nastal během období hospodářské krize. Ve 30. letech byly slevové kupóny naprostou samozřejmostí pro všechny obyčejné domácnosti. O třicet let později, tedy na konci 60. let, začala distribuovat obálky plné slev až do schránek spotřebitelů společnost Valpak. Slevovými kupóny se zabývá dodnes, ale nabízí je prostřednictvím webů a mobilních aplikací.

Přenesme se teď do současnosti. U českých nakupujících mají slevové kódy ohromný úspěch. Řada z nich si bez slevy ani nedokáže nakupování představit. Důvod je prostý – uplatnění slevy je jednoduché jako facka. Stačí překopírovat kód z kuponu do příslušného pole přímo na na stránkách e-shopu (většinou se nachází přímo v nákupním košíku).

Otázkou je, kde se po slevových kupónech poohlédnout. Možností, jak je získat, je více. My vám prozradíme, kudy vede nejrychlejší cesta.

Největší český server s kupony si zamilujete

Když do prohlížeče vyťukáte adresu SlevovyKupon.net, vstoupíte do světa tisíců slev a akcí. Na největším českém serveru se momentálně nachází téměř čtyři tisíce aktuálních slev do prověřených internetových obchodů.

Pokud vás zajímá, jaké slevy nabízí váš oblíbený e-shop, zadejte jeho název do vyhledávání nebo jej vyhledejte v sekci „Obchody“. V případě, že vás spíše zajímá konkrétní zboží a místo nákupu nepovažujete za tak důležité, rozklikněte příslušnou kategorii (např. Dům a zahrada).

Na hlavní stránce pak najdete doporučené nabídky – atraktivní slevové kupóny, které byste rozhodně neměli přehlédnout. Novinky můžete dostávat až do schránky, stačí se zaregistrovat k odběru newsletteru.

výprodej

Chcete mít jistotu bezpečného nákupu?

Server SlevovyKupon.net sice klade důraz na kvalitní prodejce, ale i tak je vhodné e-shop před nákupem prověřit. Vyplatí se to především v případě menšího e-shopu, ve kterém se chystáte nakoupit poprvé. Zkontrolujte, zda má v obchodních podmínkách uvedeny všechny zákonem stanovené informace a nezapomeňte si pročíst hodnocení na serverech jako Heruka.cz či Zbozi.cz.