Sháníte kvalitní ocel za dobrou cenu?

Pokud se pohybujete ve strojírenství či stavebnictví, tak určitě víte, jak obtížné je získat kvalitní ocel. Máte však štěstí, protože my pro Vás máme řešení. Jestli sháníte cementační ocel či ocel pro tepelné zpracování, tak již nemusíte hledat. Našli jsme pro Vás skvělé místo, kde můžete sehnat tu nejlepší ocel za velmi dobrou cenu. Všechny výrobky spadají pod přísnou technologickou kontrolu a můžete si, tak být jistí naprosto dokonalou kvalitou dodaného materiálu a výrobků.

Široká nabídka
Polský velkoobchod s ocelí má v nabídce veškerý materiál, který byste mohli chtít. Vyberou si, jak drobní živnostníci, tak i velkoodběratelé. Tato firma dodává ocel pro všechny klíčové odvětví včetně automobilového, leteckého či loďařského. Níže se můžete podívat na zlomek nabízeného zboží.

  • Konstrukční ocel
  • Ložisková ocel
  • Nástrojová ocel
  • Ocel ke kalení
  • Otěruvzdorná ocel
  • Pružinová ocel

Jedná se však o zlomek toho, co tato firma vyrábí. Celá nabídka činí více než 1500 produktů. Stačí využít kontakt a můžete získat kompletní nabídku včetně cen, které pro Vás budou šité na míru.

ocel

Služby šité na míru pro zákazníka
Pokud sháníte prvotřídní služby v oblasti kovoobrábění a zpracování, tak to jste tu správně. Nejenom, že Vám tato firma poskytne kvalitní ocel, avšak nabízí Vám také následné zpracování. Je libo frézování či broušení s vysokou přesností? CNC stroje se o to postarají. V nabídce také naleznete vysoko přesné vrtání, zahlubování, vyvrtávání a vyhotovování odjehlených hran.

Za zmínku stojí také numerická vypalovačka, která je schopna vypalovat plechy do tloušťky až 300 mm. Pokud máte svůj vlastní výkres, tak Vám vypálíme vše podle Vašich potřeb.

V neposlední řadě můžete využít služeb řezání vodním paprskem tzv. waterjet. Jedná se o řezání kovů vysokotlakým vodním paprskem. Tento vodní paprsek je díky přidání abrazivních přísad schopný řezat ocel o tloušťce 100 milimetrů.

Kdo za tím stojí?
Polská firma Akrostal patří k nejlepším producentům oceli ve střední Evropě. Její historie sahá až do roku 2000. Díky využití nejmodernějších technologií a nepřetržitému provozu 7 dní týdnu je firma Akrostal schopná plnit objednávky zákazníků téměř lusknutím prstu. V některých případech garantujeme dodání zboží do 24 hodin. Skladovací prostory nabízí kapacitu až 10 000 metrů čtverečních a jeden ze skladů se nabízí přímo v České republice. Akrostal je špička v metalurgickém odvětví, díky častým investicím do výrobních technologií může Akrostol konkurovat ostatním hráčům na trhu s ocelí.