Tuesday, 19/6/2018 | 7:37 UTC+2

Ušetřete díky slevám


Nakupování na internetu se stalo součástí života většiny lidí, je to rychlé a vše probíhá z pohodlí domova. Hodně lidí se snaží ušetřit, ale neví jak. Asi nejjednodušším způsobem, jak ušetřit je zadáváním slevových kódů nebo slevových kupónů. Slevové kódy jsou kombinace čísel a písmen, díky kterým získáte určitou částku (nejčastěji 100Kč) anebo slevu několik procent z celkového nákupu. Slevy bývají většinou v rozsahu -5% až -70%. Slevové kódy najdete pro všechen sortiment od oblečení až po elektroniku.

procenta

Jak ušetřit?
V poslední době je velmi populární sbírání a využívání slevových kupónů a kódů. Člověka to stojí jen několik minut, ale dokáže tak při každém nákupu ušetřit. Dnes už asi každý nakupuje přes internet tak proč to nezkusit.
Slevy a slevové kupóny nebo kódy, od vás nevyžadují v podstatě žádnou práci navíc. Na internetu dnes už nakupujeme asi všichni, vždyť nám to ušetří chození po obchodech a nošení tašek. Avšak díky různým internetovým portálem už budete moci šetřit i peníze. Princip je jednoduchý – stačí si najít slevový kód nebo kupón a zadat ho při nákupu. Najdete zde slevy do obchodu z asi všech kategorií. Příkladem je GymBeam slevový kupón, který potěší každého sportovce, nebo sleva na kasa.cz. Samozřejmě, to jsou jen příklady a na stránce najdete slevy z asi všech typů internetových obchodů od obuvi, přes oblečení a elektroniku, až po kosmetiku a drogerii.
 
Slevový kód – Shooos
Shooos je internetový, ale i kamenný obchod s botami. Prodávají značky a modely bot, které nejsou normálně k mání, Kamenný obchod mají v Bratislavě, ale doručují i do Čech. Slevový kód je na -10%. Pokud máte rádi originální značkové boty tak neváhejte a objednejte si je a nezapomeňte použít i slevový kód, který najdete v článku. Využijte Shooos slevu. Stačí kliknout a slevový kód se vám zobrazí.