Žádné sliby, pouze fakta

Nesnažíme se lidi nalákat na výhodné půjčky. Jsme solidní společnost, která pomáhá svým klientům, aby se dostali z velkých finančních potíží. Pomáháme lidem, které banka odmítne. Je mnoho důvodů, proč vám v bance nedají úvěr, například můžete mít nízké příjmy, v případě podnikatelů nízké daňové přiznání nebo záznam v registru dlužníků.
pokladnička na penězích.jpg
V těchto případech u banky peníze v žádném případě nedostanete a navíc je získání hypotéky v bance teď opravdu složité a čím dál tím více se to ještě ztěžuje. Proto jsou zde nebankovní instituce, které se svým klientům snaží pomoci. Poskytují úvěry pro běžné spotřebitele i pro podnikatele a to za stejně výhodných podmínek, jako je tomu právě v běžné bance, jenomže my tolerujeme záznamy i nízké příjmy a nevadí nám ani nízké daňové přiznání. Snažíme se spolupracovat s našimi klienty dlouhodobě a poskytnout jim záruku, proto zde nic nebudeme slibovat, ani vám nic nalhávat a od vás čekáme stejný přístup, otevřený a upřímný z pohledu obou stran. Sdělujeme pouze fakta, na které se můžete spolehnout.
noční život.jpg
Americká nebankovní hypotéka je výhodný finanční produkt. Získat můžete finance až ve výši 70% z nemovitosti. Splatnost od jednoho roku až po dlouhých 30 let. Díky tomu, že si můžete vybrat splatnost až na 30 let, budete měsíčně platit opravdu nízké splátky. Vyhnete se tak dalším finančním komplikacím nebo jiným problémům. Tolerujeme záznamy v registrech dlužníků, podle toho se akorát upraví sazba. Ta se běžně poskytuje od 7% p.a. pro klienty se záznamem, ale v případě klientů, kteří nemají záznam nebo mají pouze malý, může být ještě nižší. Získat můžete úrokovou sazbu již od 4% p.a.
zemědělská usedlost.jpg

Ocenění domu do 24 hodin

Ocenit můžete nechat jakoukoliv nemovitost, kterou následně budete ručit. Může jít o byt, dům, pozemek, komerční budovu, jiný objekt, nebo i družstevní byt. Záleží pouze na vás. Ocenění provedeme velice rychle. Nic se neplatí, vše je zařízeno. Zvládneme to do 24 hodin.