Tuesday, 4/10/2022 | 11:49 UTC+2

Zlatá střední cesta

Post by relatedRelated post

Přirozeně je dobré se zamyslet nad tím, jak velkou lednici budete potřebovat a v podstatě si ujasnit, co od ní budete vyžadovat. Lze pořídit mnoho verzí, ale přece jenom vám bude dělat společnost po dlouhou dobu, tak ať nelitujete investice, kterou jste do ní vložili. Je pravdou, že recenze na výrobek vám mohou rozhodování usnadnit, stejně tak jako doporučení.

imgw (1)

Pokud nehledáte produkt, který by stál v řádu desítek tisíců, tak rozhodně za zmínku stojí lednice LG GBP31DSLZN. Svým vybavením je skutečně favorit v této cenové relaci. Jedná se o volně stojící lednici, jejíž součástí je v dolní části mrazák. Chladící část má objem 234 litrů a v mrazící části vás potěší 107 litrů. Dalo by se říci, že v pohodě uspokojí čtyřčlennou domácnost. Cenově je velmi přijatelná a především dostupná pro každého.

Přednosti, které oceníte

Pokud se zaměříte na uskladnění potravin, tak se na první pohled neliší od ostatních verzí lednic. Spíš oceníte ty skryté vlastnosti, které vám LG GBP31DSLZN přinese.

  • Potraviny zde můžete skladovat dlouhodobě. Mrazák dokonce umožní mražení až na -24 °C.
  • Má skvělé hodnoty v oblasti klimatických tříd.
  • Nenámrazový systém Multi-AirFlow zaručí bezproblémový non-stop provoz, tudíž žádné odmrazování.
  • Ventilátor rovnoměrně reguluje teplotu do všech přihrádek, včetně dveří.
  • Obsluhu usnadňuje přehledný displej a rovněž i oddělená regulace a nastavení teploty pro chladící a mrazící část.
  • Mrazák navíc má funkci rychlého mražení. To je například velmi praktické v tom, že nově vložené produkty neovlivní svojí teplotou ty, které jsou již v přihrádce zamraženy.
  • Aby teplota byla stále optimální, tak lednice disponuje alarmem. Jakmile jsou dveře delší dobu otevřeny a teplota v lednici se začne zvyšovat, ozve se zvukový systém, který upozorní na to, že jste zapomněli zavřít dveře nebo delší dobu přemýšlíte, co vlastně chcete z lednice vzít.
  • Překvapit a zároveň potěšit vás může pohon lednice, který zajišťuje invertorový kompresor s prodlouženou zárukou a to až na 10 let, což svědčí o kvalitě.

imgw1 (1)

Jak se zdá, tak s lednicí LG GBP31DSLZN rozhodně chybu neuděláte. V podstatě se jedná o kvalitní produkt a za skvělou cenovou relaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup