Čeká na vás dobrodružství

Vyberte si, jaké dobrodružství jen chcete. Důležité však je, že se při tom dobře pobavíte. Možná tak jako už dlouho ne. Možná vám úniková hra nalije čerstvou krev do žil a pustí vám svěží vítr do plachet. A skvělé je, že si ji můžete dosyta užít společně se svými přáteli, což vaše přátelství ještě více posílí.
hra šachy.jpg
Možná číhá již za rohem, kousek od vašeho domu
A navíc, v současnosti už kvůli únikové hře ani nemusíte chodit daleko, možná dokonce vůbec nikam. Vzhledem k jejich oblíbenosti se valí naší republikou jako lavina, a tak na ně narazíte v každém trochu větším městě, takže třeba zrovna u vás. A to jediné, co musíte udělat proto, abyste se společně bezvadně bavili je, rezervovat si svůj termín a čas v některé z blízkých únikových místností. Pak už vaší zábavě nebude stát v cestě vůbec nic. Pravděpodobně si dokonce budete moci vybrat z několika různých scénářů, z několika druhů her, což jistě oceníte poté, co to poprvé vyzkoušíte. Najednou totiž zjistíte, že chcete jít bez váhání na další, takové dobrodružství totiž jen tak někoho nepustí.
sedm dveří.jpg
Již dlouho jste se tak skvěle nebavili
Užijete si pořádnou dávku tajemství, napětí, zábavy. Budete řešit logické hádanky, budete nervózní z tajemné atmosféry, budete muset spolupracovat a vytvořit funkční tým, ve kterém na každém z vás bude záležet. A hlavně se přitom budete skvěle bavit, ať se vcítíte do známých rolí svých oblíbených filmových hrdinů anebo vytvoříte role vlastní.
poker královská flush.jpg
Originální zážitek můžete věnovat i jiným
A jestliže se vám to vše bude líbit, což je jasné, tak vás jistě potěší i to, že podobnou dávku zábavy můžete darovat někomu ze svých blízkých. Můžete tak svým milým věnovat opravdu nevšední, originální dárek, který nejde s klasickou lahví vína a tabulkou čokolády ani srovnat. Takže neváhejte, únikovou hru si vyzkoušejte, a poté zážitek darujte dál, také někomu dalšímu, na kom vám záleží.