Dejte se do pohybu!

Nechci chodit do fitness centra ani posilovny
Patříte mezi lidi, kteří se neradi tahají s těžkými činkami, běhají na místě se stále stejným výhledem na lidi nacpávající se tučným jídlem v obchodních centrech, nebo se jednoduše stydíte začínat mezi namakanými frajery? Nevadí! Existuje spousta jiných možností, jak se dostat do formy.
řidítka kola
Možností je plno, stačí si vybrat
V dnešní době není problém dělat téměř jakýkoliv sport. Chcete se vymluvit na nedostatek financí? Smůla. Nikomu nemusíte platit za to, že proženete své podkožní zásoby. Co třeba běh? Skvěle pročistí hlavu, a ještě můžete vyvenčit třeba svého milovaného pejska. Nenechte se odradit počátečním funěním a lapáním po dechu sotva po pár metrech. Vydržte a brzy začnete registrovat pokroky, a tím získáte i motivaci k dokončení svých cílů.
Pro ty, kteří mají chuť zdolávat větší vzdálenosti je ideální volbou kolo. Třeba taková adrenalinová projížďka lesem vám rozproudí krev v žilách a donutí vás prožívat přítomný okamžik naplno.
Co dále? Vyzkoušejte plavání, míčové hry, bojové sporty, tanec, nebo třeba jógu.
jóga na podložce
Cvičte doma
Je vašim největším dosavadním koníčkem televize? Spojte příjemné s užitečným a vyměňte gauč za karimatku! Buď znáte nějaké cviky sami, nebo si je prostě najděte na internetu. V dnešní době je plno videí, u kterých se zapotíte a až skončí, budete mít ten sladký pocit, že jste sami pro sebe něco udělali. A pokud jste zvyklí si dát k večeru nějaké to pivko, pokuste se i tohle omezit. Mnozí z vás by jistě byli překvapeni, kolik tyhle malé radosti obsahují cukru.
kondiční běh v lese
Zapojte kamarády nebo partnera
Víte o podobných peciválech? Začněte sportovat spolu a vzájemně se motivujte.
Většina z nás dobře zná touhu být lepší než druhý nebo si jen řekne, že to přeci teď nevzdá, jelikož by se cítil býti před svými kamarády zahanben. A přesně tohle vede k lepším výsledkům. Být soutěživý (v zdravé míře myšleno) vůbec není špatná vlastnost. Hlavní je snaha a ta se cení. Tak co, jdete do toho???