Elektrocentrála bude Vaším záchranným lanem

Když na Vás je všechno hned vidět. Tak, co se stalo? Sedíte si za tím svým pultíkem s mikroportem u pusy a máte opět příznaky infarktního stavu. Ale infarkt to není, mladý pane. To, že máte na starosti průběh koncertního představení, neznamená, že se ještě před jeho začátkem budete hroutit. Máte strach, že se něco nepovede?

izmit

Jo takhle. Ono se už něco nevyvedlo?
Tak to je jiná. Už nastaly potíže? Cože? Vypadla elektřina? Tak to je ovšem docela fatální záležitost. To jste tedy právem ve stavu, v jakém jste. A Vy snad nemáte náhradní zdroj ? Tak to je na pováženou! To jste tedy nemyslel na zadní kolečka v případě nouze.

Marně se budete obhajovat slovy, že v tomto ročním období k výpadkům elektrické energie nedochází. Vidíte? A výjimka potvrzuje pravidlo! Tak to začněte okamžitě konat a neseďte na židli, jak přibitý.

Umět si poradit je výsadou úspěšných organizátorů!
Takže se okamžitě pusťte do organizování koncertního představení.
· Začněte tím, že zvednete telefon a ihned zajistíte náhradní zdroj elektrické energie. Elektrocentrálu v tak velkém městě, jako je Hradec Králové nebude problém sehnat. Ale Vy ji přece nebudete kupovat. Vy si ji jen půjčíte.
· A hned poté sdělte natěšenému obecenstvu, že se začátek koncertního představení posouvá na pozdější hodinu. Technické důvody jsou dostatečně důležité k tomu, aby koncertní představení začít prostě nemohlo.
· Vysvětlete účinkujícím, jak se věci mají. Doufejte, že se nezačnou posilňovat destiláty, aby si ukrátili dlouhou chvíli. Na podiu by se potom mohly dít věci, které byste rozhodně ovlivnit nemohl.

mikrofony

Nakonec uvidíte, že se všechno pronájmem elektrocentrály vrátí do původních kolejí. A koncertní představení dopadne na jedničku.
Pro příště na roční období nespoléhejte.
No a Vy? Vy se vyvarujete stavům podobných infarktu tím, že si v půjčovně zamluvíte náhradní zdroj elektrické energie na přesný termín. Pro všechny případy!