I pleť potřebuje režim a poctivou péči

Přičinit se o to, abyste vypadala v každém věku perfektně – naštěstí můžete. Nebudete k tomu však potřebovat žádnou dekorativní kosmetiku, kterou byste chtěla schovat pod koberec všechny vaše nedokonalé části, ale naopak správnou péči, díky které docílíte toho, že budete přirozeně zářit.
kosmetické přípravky.jpg

Mytí tváře dělejte pravidelně

Většina žen si myslí, že bohatě postačí, když si svůj obličej opláchnou vodou ráno po probuzení, a pak večer před usnutím. To je však nejčastější chybou právě proto, že se v průběhu dne objeví na vaší pleti kožní potíže, se kterými se bojuje už těžko. Pokud je vaše pleť náchylnější k tvorbě mazu, pravidelně ji omývejte, a to třeba i obyčejnou vodou. V případě, že používáte dekorativní kosmetiku, použijte odličovač, který vám z ní dokonale odstraní všechny prvky. Pleť musí i v průběhu dne dýchat a tím, že ji dusíte pod vrstvou make-upu, si skutečně neodpočine.

Dehydratace je častým problémem číslo jedna

Pleť potřebuje kromě pravidelného čištění vodou, která ji vysušuje i následnou hydrataci. Pokud ho ještě nemáte, rozhlédněte se po krému, který ji pleti poskytne. Správným řešení by pro vás měli být rovnou dva typy tohoto krému, jeden denní a druhý noční. Pleť se totiž chová přes den úplně jinak než v noci, kdy spíte a ona odpočívá. Noční krém slouží také na regeneraci a obnovu vašich buněk. Nezapomínejte však na to, že složení je vždy kamenem úrazu, a tak vždy vybírejte kosmetiku na přírodní bázi.
svíčka a krém.jpg

Jednou za čas „na kosmetiku“

Neplatí to jen pro ženy, které dosáhly věku, kdy je pleti nutné věnovat i speciální pozornost, ale i pro ženy, které trápí jakékoliv nedokonalé chybičky jejich krásy. Hloubkové čištění pleti se následně postará o to, aby váš obličej zářil tak, jak tomu bylo „v mládí“. A pravidelné docházení na kosmetiku vám zaručí to, že budete utrácet za profesionální služby, které budou účelové a ne za vyzkoušení drahých přípravků, se kterými nejste spokojené.