Módní a elegantní – TOP 3 pánské bundy na podzim

Podzim a jaro bez přechodové bundy může být těžké. Když je teplota na teplou zimní bundu příliš vysoká, zvolte lehčí variantu. V pánských podzimních bundách se budete cítit pohodlně a pohodlně jak v dubnu, tak v říjnu. V obchodě Ozonee najdete dokonalý model: bez ohledu na to, jaký styl oblečení preferujete.

Prošívané přechodné pánské bundy – neustále na vrcholu

Lehké prošívané bundy jsou naše oblíbené. A nejen naše! Je pohodlnou alternativou teplé zimní péřové bundy, ale přesto lehké a nadčasové. Pánské přechodné bundy s péřovou výplní najdete nejen ve sportovnější verzi, ale i v elegantní verzi se stojáčkem. Pánská přechodová bunda s kapucí vypadá skvěle s mikinou a džínami, zatímco verze bez kapuce je nejlepší variantou pro svetr a chino kalhoty nebo dokonce košili či sako.

Pánské podzimní kožené bundy

Další možností jsou nadčasové kožené bundy a ramones. To je jistě varianta pro nadšence rockového stylingu, ale nejen: v kombinaci se svetrem se bude hodit do kina nebo na rande a s tričkem a obnošenými kalhotami se bude moc dobře vyjímat na koncertě. Jedná se o univerzální model, který prakticky nevyjde z módy. Charakteristické zipy, kapsy a zapínání dělají z pánských kožených přechodných bund řešení pro mnoho příležitostí, které vždy vypadá skvěle.

pánské bundy

Nebo snad pánská přechodná džínová bunda?

Naše oblíbená varianta na podzim a jaro? Džínová katana! Milujeme džínové, pánské přechodné bundy na knoflíky, vyrobené z husté, kvalitní bavlny. V kapsách bude místo pro vše potřebné a ozdobný kožešinový límec celý vzhled dotvoří. Taková přechodná bunda sluší i mnoha soupravám, ale nedoporučujeme ji stylizovat s džínami: jak moc je nezdravé.

Vojenské přechodové bundy pro muže, t.j. pár slov o leteckých bundách

Letecká bunda je svéráznou kombinací bundy ramonesky a džínové bundy. Obvykle se jedná o koženou nebo bavlněnou přechodnou pánskou bundu, která nemá střih ramonesky, ale jednodušší styl saka na knoflíky. Má také charakteristický kožešinový límec. S takovou bundou stojí za to nosit obyčejné tričko, sluneční brýle za slunečného dne a černé kalhoty. Nic víc nepotřebuješ.

Nebo snad bomberka?

Další z našich oblíbených tipů je bunda bomberka. Pánské podzimní bundy jsou v mnoha střizích, ale tento je mimořádně slušivý. Bomberka je také dobrým řešením na léto: bude skvělou alternativou k mikině, ale rozhodně vypadá stylověji. V obchodě Ozonee najdete tenké i lehce zateplené bundy s kapsami. Vyberte si model, který vyhovuje vašim potřebám a užívejte si: taková stylová bunda by neměla viset ve skříni sama!

Přechodná pánská bunda s kapucí i bez, zateplená nebo lehká, džínová nebo kožená… Možností je mnoho, ale je samozřejmostí, že si můžete vybrat jen jednu. Doporučujeme pánské přechodné prošívané bundy z našeho obchodu Ozonee, které jsou univerzální a nadčasové. Zkontrolujte si sami: https://ozonee.cz/panske-prechodne-bundy/.