Wednesday, 10/8/2022 | 7:43 UTC+2

Maminkám ke svobodě

Post by relatedRelated post

Když se ohlédneme zpět do historie, nebo stačí, když nám vyprávějí naše maminky nebo babičky, dříve bylo obvyklé, že ženy nechodily do zaměstnání, ale byly takzvaně v domácnosti. Moderní doba ale přinesla spoustu vylepšení pro maminky a jejich ratolesti, aby jejich život byl nejenom snazší, ale aby si maminky také toho mohly více dovolit, co dříve nemohly. Nemusejí zůstat přikované v domácnosti, ale mohou vyrazit i za zábavou. Dnes jsou navíc domácí stroje a nástroje, které pohodlně zapnete a můžete je nechat vykonávat svou práci a vy můžete trávit více času s vašimi dětmi, který je tak vzácný.

černe nositko

Ony totiž jednou odejdou z domu a vy tam zůstanete s manželem nebo manželkou sami. Taková pračka nebo myčka nebo sušička jsou dnes našimi věrnými kamarády. Máte doma ještě navíc pejska, kterého potřebujete venčit, a nyní se vám má narodit miminko? Zimní měsíce tuto situaci neulehčují, protože budete muset oblékat sebe, miminko, pejska a pak teprve vyrazit. Nosítko vám tuto velice situaci usnadní!

Bezstarostně ven

Nosítko dokonce můžete pořídit už i pro novorozence! Usnadní vám cestu ven – položíte do něj svoje děťátko a vy se tak budete moci obout, případně doobléknout a budete mít obě ruce volné. Nebo s ním můžete vyrazit na menší nákup do místní samoobsluhy, bez toho, aniž byste museli dítě balit složitě do kočáru a vyndávat jej celý ven. Maminky si tyto produkty také chválí, když třeba narychlo potřebují něco udělat v kuchyni, miminko pohodlně spinká u maminky v „náručí“ a maminka může použít obě svoje ruce například na uklízení umytého nádobí.

šede nositko

Taková pomoc se určitě bude hodit, i když zrovna neplánujete být výhradní nosící maminka, ale pro tyto situace je to opravdu šikovná věc. S dítětem vám přece život nekončí, naopak může začít a dostane úplně nový rozměr. Třeba na výletě, až si bude dítě stěžovat brekem, že ho to v kočárku už nebaví, můžete ho vyndat do nosítka a uvidíte, jak se krásně uklidní, když bude moci pozorovat okolní svět, na který z předchozího lehu vůbec neviděl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup