Maminkám ke svobodě

Když se ohlédneme zpět do historie, nebo stačí, když nám vyprávějí naše maminky nebo babičky, dříve bylo obvyklé, že ženy nechodily do zaměstnání, ale byly takzvaně v domácnosti. Moderní doba ale přinesla spoustu vylepšení pro maminky a jejich ratolesti, aby jejich život byl nejenom snazší, ale aby si maminky také toho mohly více dovolit, co dříve nemohly. Nemusejí zůstat přikované v domácnosti, ale mohou vyrazit i za zábavou. Dnes jsou navíc domácí stroje a nástroje, které pohodlně zapnete a můžete je nechat vykonávat svou práci a vy můžete trávit více času s vašimi dětmi, který je tak vzácný.

černe nositko

Ony totiž jednou odejdou z domu a vy tam zůstanete s manželem nebo manželkou sami. Taková pračka nebo myčka nebo sušička jsou dnes našimi věrnými kamarády. Máte doma ještě navíc pejska, kterého potřebujete venčit, a nyní se vám má narodit miminko? Zimní měsíce tuto situaci neulehčují, protože budete muset oblékat sebe, miminko, pejska a pak teprve vyrazit. Nosítko vám tuto velice situaci usnadní!

Bezstarostně ven

Nosítko dokonce můžete pořídit už i pro novorozence! Usnadní vám cestu ven – položíte do něj svoje děťátko a vy se tak budete moci obout, případně doobléknout a budete mít obě ruce volné. Nebo s ním můžete vyrazit na menší nákup do místní samoobsluhy, bez toho, aniž byste museli dítě balit složitě do kočáru a vyndávat jej celý ven. Maminky si tyto produkty také chválí, když třeba narychlo potřebují něco udělat v kuchyni, miminko pohodlně spinká u maminky v „náručí“ a maminka může použít obě svoje ruce například na uklízení umytého nádobí.

šede nositko

Taková pomoc se určitě bude hodit, i když zrovna neplánujete být výhradní nosící maminka, ale pro tyto situace je to opravdu šikovná věc. S dítětem vám přece život nekončí, naopak může začít a dostane úplně nový rozměr. Třeba na výletě, až si bude dítě stěžovat brekem, že ho to v kočárku už nebaví, můžete ho vyndat do nosítka a uvidíte, jak se krásně uklidní, když bude moci pozorovat okolní svět, na který z předchozího lehu vůbec neviděl.