Pohádková zima v Orlických horách

Www

Nebyli jste v létě na pořádné rodinné dovolené? A už jste si zjistili, kdy budou mít vaše děti jarní prázdniny? Co kdybyste je vzali na hory, užít si pořádné zimní radovánky, naučily by se lyžovat, vy byste v čase, kdy budou v lyžařské škole vyrazili na vaše milované běžky, které byste po letech oprášili nebo byste si sjeli kopec na lyžích, abyste si to také připomněli, a to všechno v moderním středisku, které nabízí jen ty nejlepší prvotřídní služby jako jsou například vyhřívané lanovky s ochrannými štíty? Což velice připomíná rakouské standarty.

zimni radovanky

Pokud si zrovna lámete hlavu nad tím, co dáte celé rodině pod stromeček, co kdybyste už nyní nakoupili skipasy za loňské ceny a byli tak připraveni? Pak ještě rezervovat ubytování, vytisknout dárkové poukázky a dárky pod stromeček máte vyřešené! Doporučujeme vám v tomto ohledu ski areál na Dolní Moravě, konkrétně na Bukové hoře, který nabízí veškerý komfort, na který si jenom vzpomenete. Právě nabízejí speciální akci – cenu skipasů za loňské ceny. a to se určitě vyplatí, pokud máte větší rodinu. Pokud to všechno provedete takto dopředu, určitě si nebude zoufat, že na poslední chvíli nemůžete nic sehnat. Je to opravdu ideální příležitost naučit vaše děti, aby uměly na lyžích a aby byly připravené na lyžařské zájezdy, které je čekají ke konci základní školy a pak na středních školách.

sanky

Okolo Bukové hory jsou i skvělé běžecké tratě, na které také můžete vyrazit http://www.ceskatelevize.cz/lide/jan-teply-1/ abyste dětem ukázaly i co obnáší jízda na běžkách a třeba je to také chytne. Za odměnu jim pak bude třeba teplý oběd v restauraci. Užívat si dovolené nemusíme jenom během letních dní, ale během i těch zimních. A hlavně budete mít zaplněné jarní prázdniny, kdy by jinak děti musely být doma samy a vy v pracovním nasazení. Jezděte na výlety a dovolené, dokud máte tu možnost trávit tolik času s vašimi dětmi.