Pomoc pro nás

Www

mi ily:Calibri,sans-serif“>Jsem opravdu moc ráda, že existují havarijní služby. Třeba například, když se vám třeba vytopí byt anebo máte problémy s topením a nebo s plynem či s kanalizací, tak je tady opravdu skvělá havarijní služba. Havarijní služba vám vždycky pomůže, když máte nějaké problémy a nevíte si s tím rady. Například já bych si opravdu neporadila s tím, kdyby mi třeba prasklo potrubí. Pamatuji si na svůj případ, když jsem byla doma sama, protože můj přítel byl v zahraničí pracovně a měl se vrátit až o dva dny později. Bohužel mi nějak v koupelně prasklo potrubí, takže z toho začala téct voda. Samozřejmě, že jsem vůbec nevěděla, kde je hlavní uzávěr vody, takže jsem nic nemohla zastavit. Musím uznat, byla jsem v šoku a rychle jsem na tu díru a tryskající vodou házela všechny deky a ručníky, prostě všechno, co jsem měla po ruce.

Instalatérství je těžká práce.

Stejně to nebylo nic platné, protože voda byla všude kolem. Protože bydlím ve čtvrtém patře panelového domu, tak jsem se bála, že tohle všechno budou vědět sousedi, protože začne voda prosakovat stropem dolů na sousedy. Rychle tedy jsem potom vzpamatovala a volala jsem ihned havarijní služby. Byla jsem ráda, když přijeli asi za dvacet minut. A díky bohu, že jsem tedy reagovala čas, všechno dopadlo skvěle a voda se k sousedům nedostala.

V potrubí se nevyznám.

A vůbec nevím, jak bych to potom řešila, protože u jednoho souseda už mám vroubek, protože můj pes ho pokousal. Sice jsme v tom byla vážně nevině, ale vykládejte to rozzuřenému sousedovi. Takže jsem ráda, že havarijní služby jsou a pomůžou nám, když je nám nejhůře. Já jako žena bych sis tím opravdu nevěděla rady. Tak mě těší, že tohle vůbec existuje a mohu si vlastně takto zavolat kdykoliv pomoc. Nevím, co bych dělala, kdybych si musela pomoct sama. No, asi bych prostě utekla a nechala všechno ladem a skladem. Nic bych prostě neuměla.