Sex a erotika s prsatou Japonkou v Tokiu v Japonsku

Jmenuji se Tomáš, dnes už mám 25 let, ale tenkrát jsem byl ještě mladý deváťák, co teprve poznával svět. Můj zájem o Japonky začal přesně před deseti roky. Ještě před tím, než jsem v osmnácti letech začal navštěvovat erotické stránky JAPANESE SEX WEBCAMS. A v záložkách měl uloženy desítky asijských a japonských erotických webů jako například:,,AsianFevern, AsianSexDiary, XAsiat, SexAsia, AsianPornMovies, JAVHD, JapanHDV, Erito, JavHub, UncensoredJapan, JPErotica, PeepSamurai, SinfulJapan, Forbidden Tokyo, SexCz, Nippon HD girls a další pikantnosti“.

Pamatuji si, když jsem před léty navštěvoval základní školu a do sousední třídy 9A začala chodit Japonka s krásným jménem Chihiro, v překladu to asi znamená “tisíc otázek“. Jednoho krásného dne jsme měli tělocvik spojený s druhou třídou, kam chodila i Chihiro. Na hřišti nás rozdělili na přeskáčku, na kluky s holkami, a co čert nechtěl, na mě vyšla Chihiro. Tělocvikář nám dal za úkol, běžet 15 km přes les do sousední vesnice, kde byl přichystaný oběd. A že se máme držet vyznačených modrých fáborů a na splnění úkolu doběhnout do cíle máme 3 hodiny. Kdo to stihne, bude mít jedničku. Ti ostatní, co se nevejdou do stanoveného času, dostanou pětku.

Startovalo se po 2 minutách, prý abychom se mezi sebou nebavili, udělají delší rozestupy. Já s Chihiro jsem vyrazil asi po 15ti minutách. Prvních 20 minut jsme běželi svižným tempem, a předběhli jsme jedny spolužáky. Chihiro se z ničeho nic zastavila a řekla:,,Že už nemusíme tak spěchat a raději půjdeme normálním tempem“. Další minuty jsem vyzvídal od Chihiro, co ji přivedlo do Čech. A prý se narodila v Tokiu, tam žila 5 let a pak se přestěhovali do Čech, kde žije dalších 10 let. Tatínek je Japonec a maminka je Češka. Oba dva dělají překladatele ve stejné firmě.

sexy žena

Asi po půl hodině jsme přiběhli k lesnímu rozcestí, navrhl jsem Chihiro, že si zkrátíme cestu. Že to tu moc dobře znám a abychom neběželi okolo lesa, kde bychom museli uběhnout o 3 kilometry víc, půjdeme přes les a ušetříme nějaké ty minuty. Chihiro s úsměvem souhlasila a dali jsme se cestou přes les. Po pár minutách se Chihiro zastavila a poprosila mě, že se potřebuje vyčůrat, že už to v sobě drží půl hodiny. Otočil jsem se a Chihiro se za mnou vyčůrala do mechu a jehličí. Po chvilce řekla, že už můžeme jít. Po pár krocích jsem začal myslet na to, jaké má asi Chihiro prsa a buchtičku. Přes její sportovní leginy, byla vidět její fantastická hubená postava a pod tričkem ve sportovní podprsence trčela menší prsíčka.

Dalších 5 minut jsme šli po lesní cestě a o ničem jsme si nepovídali. Z ničeho nic se mě Chihiro zeptala:,, Na co myslíš?“ Já se vůbec nerozmýšlel a hned jí odpověděl:,,Na tvoje prsa a tvoji buchtičku“. Chvilku mlčela a pak mi tiše odpověděla:,,Že pokud to nikdy nikomu neřeknu, ukáže mi prsa i lasturku“. Myslel jsem, že si ze mě dělá srandu a pokračovali jsme v chůzi. Po chvilce řekla:,,Já si nedělám srandu“. Zastavili jsme se, podívali se okolo, jestli za námi někdo nejde. Chihiro si vyhrnula tričko, stáhla si leginy pod kolena a zůstala tam stát jen v průhledných bílých saténových kalhotách. A že teď je řada na mě a pokud jí ukážu penis, tak mi ukáže lasturku. Ještě jednou jsem se otočil, koukl do všech směrů, aby nás někdo neviděl a svlékl si tepláky a slipy.

Chihiro si mě těma jejíma velkýma hnědýma očima začala přeměřovat a na oplátku si rychle stáhla kalhotky. Chihiro měla chlupatou buchtičku a asi dvojky prsa se vztyčenými bradavkami. Pak se rychle oblékla a řekla:,,To už stačí, už musíme běžet, abychom dostali jedničku“. Do cíle jsme to měli ještě 7 kilometrů, ale protože jsme si zkrátili cestu přes les, doběhli jsme v čas a z tělocviku dostali výbornou.

Po ukončení devítileté školy, se Chihiro přestěhovala zpět do Japonska, do města Jokohama (Yokohama), které je hlavní město prefektury Kanagawa a od té doby jsem o ní neslyšel.

nahá žena

Další 4 roky jsem studoval střední školu, obor cestovní ruch. Krom angličtiny jsem si bral i soukromé lekce japonštiny. V naší třídě jsme byli dva kluci a 24 holek. Holky si mě celé ty 4 roky nadbíhaly, jenže já chtěl Japonku nebo alespoň Asiatku. Takže jsem všechny české holky s úsměvem odmítal. Ve čtvrtém ročníku jsme jeli na týden do Velké Británie do Londýna. Cítil jsem se tam, jako bych byl v sedmém nebi. Na ulicích jsem potkával směsici národností, a hlavně tam byla spousta Japonek. Jelikož jsem uměl stovky vět v japonštině, jen tak ze srandy jsem oslovoval japonské turistky. Když jsem na ně promluvil v jejich mateřské řeči, rozplývaly se a chtěly se se mnou natočit na video a dát si mě na jejich profilový účet na Facebook, Twitter a Instagram.

Asi čtvrtý den, když jsem oslovoval náhodné turistky z Japonska, jsem se zapovídal s dlouhovlasou Japonkou, která mi dala její telefonní číslo na whatsapp. A pokud budu mít někdy cestu do Tokia, ať jí klidně napíši a ona mě provede po Tokiu. Jmenovala se Aneko, její jméno by mělo v překladu znamenat “starší sestra“. Aneko mi připomínala jednu prsatou Japonku z live erotického chatu na ASIAN SEX CAMS stránce. Aneko byla o rok starší než já. Žila ve svém malém bytě v 40 patře Tokijského mrakodrapu. Rozloučili jsme se a na odchodu jsem jí dal pusu na tvář. Aneko se začala smát a její dvě kamarádky si nás ještě jednou spolu vyfotili.

Po příletu do ČR jsem nemyslel na nic jiného než na Aneko. Strašně moc jsem si přál odcestovat do Japonska a setkat se tam s ní. Celý rok jsem si s Aneko psal a po dokončení střední školy, jsem dostal nabídku, že bych mohl dělat delegáta v CK, se zaměřením na Japonsko a Asii. Tuhle nabídku jsem nemohl odmítnout. Nebylo to sice dobře placené, ale doufal jsem, že se jednoho dne vydám jako delegát do Japonska a splním si svůj sen.

sexy pozadí

Uplynulo 12 měsíců a kolega David, já mu říkal,,japanolog a japonský translátor“ náhle onemocněl. Zrovna měl letět do Tokia a zůstat tam 2 měsíce, na celý květen a červen. Přihlásil jsem se jako první, že bych tam rád dělal delegáta. Moje nadřízená ze začátku protestovala, že jsem ještě mladý a nemám žádné zkušenosti. Ale pak se po telefonu domluvila s kolegou Davidem, a že pokud bych něco nevěděl, nebo neuměl něco přeložit, tak bude na zavolání na telefonu na WhatsApp.

Za týden jsem měl sbalené 2 kufry, vyřízené vízum, rozloučil se s rodiči a hurá do Německa na Frankfurtské letiště. Tam už byla skupina 40 turistů o které jsem se měl příští týdny starat. Divili se, že jsem tak mladý. Ale když jsem na ně spustil japonsky, jejich obavy opadly. Přímý let z Frankfurtu nad Mohanem trval cirka 15 hodin. Přilétli jsme na letiště Narita, které se nachází 60 km východně od Tokia. Usměvavý japonský řidič nás přivezl do hotelu do centra Tokia, v pohodě jsem ubytoval celou naši výpravu. Pokoušel jsem se všechno zvládnout sám a nevolat zbytečně Davidovi do Čech, aby za mě musel něco vyřizovat. Mnoho Japonců mluví plynně anglicky, takže když jsem něčemu nerozuměl v japonštině, přešli jsme na konverzaci v angličtině.

Další den jsem všem rozdal pokyny, mapy a informace, které jsem si vytiskl na hotelové tiskárně, a v případě nouze budu na telefonu. Bylo super, že se mnou do hotelu jelo spousta lidí, co umělo velmi dobře anglicky. Většina turistů z mé skupiny si jezdili na samostatné výlety sami a mě ke své dovolené v Japonsku nepotřebovali.

Další den mě poprosila 8členná skupina z našeho hotelu, že si netroufají sami na výlet. Hned na druhý den jsem vymyslel výlet, objednal mikrobus a jeli jsme navštívit Císařský palác Kókjo, starý hrad Edo a Východní zahradu. Odpoledne nás řidič mikrobusu zavezl do zahrad Hama-rikyu, kde jsem dvě hodiny poseděli u velice dobrého čaje. A nakonec jsme zajeli do svatyně Meidži – Meiji Shrine. Ten den byli z výletu všichni unešeni.

dekolt ženy

Další den v sobotu, jsem si udělal den sám pro sebe a vydal se objevovat noční uličky města. Kolem 20té hodiny bylo asi 19°Celsia a já se vydal metrem přímo do centra. Chtěl jsem navštívit jednu z těchto čtvrtí Shibuya, Harajuku, Kichijoji, Daikanyama, Toyama, Omotesando, Ebisu, Nakameguro, Omotesando, Toyama, Roppongi, Ginza, kde se nacházejí Red light district uličky pro dospělé. Já tam šel za účelem sexu.

Procházel jsem se tam sám v neonech osvětlených a vykřičených uličkách. Během hodiny mě oslovilo cirka 5 Japonek, které mi nabízely své služby. Já ale sháněl holku, která by mě zavedla do Soaplands. Soapland, to je místnost, kde tě holka namydlí, ležíš třeba na nafukovacím lehátku, holka se po tobě klouže celým tělem a na závěr tě udělá pusou, nebo může být i sex, záleží na domluvě. Problém byl, že všude je tato služba jen pro Japonce. Neříkám, že to je nějaký rasismus, ale asi měli v minulosti nějaké problém s cizinci. Po hodině a půl jsem narazil na Japonku, řekla mi, že umím docela dobře Japonsky a zavede mě do Soaplandu, kam můžou i cizinci. V menším klubu jsem si vybral z 5 holek, zaplatil jsem cirka 350 amerických dolarů, vybral jsem si tu s největšími prsy. Představila se mi jako Kimiko, dovedla si mě k ní na pokoj, prý ať se svleču a počká na mě v koupelně.

Tam už byla napuštěná horká vana, vlezl jsem si do ní, a hned na to si ke mně vlezla i Kimiko. Pár minut trvalo, než jsem vykouzlil úsměv na její mladé tváři. Začala mě mydlit po celém těle, a asi po 10 minutách si mě osprchovala. Hned vedle na zemi bylo nafukovací lehátko, na které jsem si lehl. Potom si mě celého naolejovala, lehla si na mě a začala se po mě klouzat těmi jejími obrovskými prsy. Můj ztopořený penis narážel na okraj její nevyholené kundičky. Pár minut se na mně klouzala a pak z ničeho nic, se začala nabodávat na moje kopí. Japonky u toho děsně řvou a vyvádí. Po pár minutách jsem do ní napustil celou moji dávku teplého spermatu. Kimiko si se mnou dala společnou sprchu, a ještě chvilku jsem si hrál s jejíma obřími dudami. Potom jsme se oblékli, doprovodila mě před dům a já vyrazil zpět do mého hotelu.

vášnivá žena

No, a tu japonku Aneko, kterou jsem potkal v Londýně, tak s tou nic nebylo. Setkali jsem se spolu několikrát v Tokiu. Aneko měla hodně přísné prarodiče, kteří si nepřáli, aby měla něco s cizincem. Byl jsem v jejich očích soto a gaijin (gaidžin), prostě cizinec a nejaponec.

Během těch dvou měsíců jsem navštívil spoustu zajímavých míst a mám spoustu dalších historek o kterých bych rád napsal. Vzpomínky na Tokijskou věž, rybí trh Tsukiji, Muzeum Edo-Tokyo, Shiba Park, Park Ueno, sumo zápasy, hora Mitake, Tokyo Tower, tokijský Disneyland, Akihabara, elektro čtvrť: ráj pro milovníky anime, mangy a počítačů, rušný přechod Shibuya Crossing, centrum Sumó, čtvrť Ryogoku, lázně Onsen a Sento. A hlavně těch krásných Japonek na ulicích. Tak snad příště.

Ještě se vás na závěr zeptám:,,Už jste někdy navštívili nějaké LIVE SEX CHAT stránky“?
Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

5/5 - (3 votes)