V bazénu stejně jako u moře


Když si chcete koupání ve vašem zahradním bazénu pořádně užít, můžete jej navíc vybavit také salinizační jednotkou, což znamená, že do bazénové vody ve vaší nádrži budete dále přidávat také sůl. Přítomnost soli v bazénové vodě je vhodná pro všechny jedince, kteří trpí nějakými zdravotními neduhy od různých ekzémů až po astma, neboť příznivě působí na zdraví člověka. To si jistě dobře uvědomuje každý, kdo již někdy v životě vyrazil na několik dní k moři. Takové pravé mořské lázně jsou totiž doslova léčivé. A podobnou slanou koupel si nyní můžete dopřát také u vás doma ve vašem domácím bazénu.
červená lehátka.jpg
Na výběr máte hned z několika možných druhů soli, které můžete k těmto účelům použít. Důležité je určitě to, že sůl do bazénu neobsahuje fluoridy ani jodidy, a tak vám při jejím použití nehrozí nepříjemné hnědavé zbarvení bazénové vody, ani žádné jiné komplikace. Kvalita soli je dána také tím, že sůl pochází ze zemí evropské unie, a proto je zaručena její vysoká kvalita.
našpulené rty.jpg
Nicméně sůl do bazénu samozřejmě nemusí používat pouze ti lidé, kteří trpí nějakými zdravotními obtíži, ale obecně všichni, kdo si chtějí užít příjemné koupání tak jako v pravém moři. Vždyť když už máte doma svůj vlastní zahradní bazén, tak proč byste ho co nejvíce nevyužili ke své relaxaci a k ozdravným účelům? Posílit své zdraví se totiž vždycky hodí.
Příjemné je jistě i to, že v nabídce naleznete hned několik druhů solí, přičemž mimo bazénovou sůl si zde můžete zakoupit třeba i sůl posypovou anebo tabletovou. Rozmanité balení dle různých hmotností umožní každému vybrat si přesně takový produkt, po kterém nejvíce touží.
Nicméně abyste si koupání v bazénu užili podobně jako u moře, tak se vám jistě bude hodit také solární krycí plachta na bazén, která vodu v nádrži dokonale ohřeje tak, že budete mít pocit, že plavete ve skutečném, teplém moři.