Vkusný a praktický nábytek do dětského pokoje

Dříve se upřednostňoval klasický dřevěný nábytek především na víkendových chatách a chalupách. Dnes se k tomuto přírodnímu materiálu navracejí i mnozí majitelé městských bytů a domů. Borovicový masiv s sebou totiž přináší celou řadu nesporných výhod.

malá postel

  • Jednou z nich je i zdravotní nezávadnost tohoto materiálu i laku, který se používá na konečnou povrchovou úpravu.

Lůžka se vyrábějí v mnoha velikostních variantách. Jistě nebudeme pořizovat svému potomkovi po dětské postýlce hned dospělou postel. Asi by si připadal na tak velkém prostoru docela stísněně. Děti mají sice rády velké prostory, ale v noci chtějí mít útulno. Pro naši odrostlejší ratolest je tedy ideálním řešením pořízení postele z masivu 70×160 cm.

  • Nemusíte se obávat zkombinovat ji s jakýmkoliv jiným nábytkem v dětském pokoji.
  • Právě pro svůj přírodní vzhled se shodne s každým jiným materiálem.

Uklizeno teď

Určitě se v mnoha případech nespletu, pokud pronesu, že máte potomka, který po sobě strašlivě nerad uklízí. Jak je možné, že to vím? Protože pravděpodobně neznám žádné dítě, které by po sobě uklízelo rádo. Většinou jsou kolem toho různé dohady a neshody.

matrace

  • Jestliže zvolíte variantu postele s úložným prostorem, pak tento problém vyřešíte v podstatě rozumným kompromisem.
  • Stačí vytáhnout obrovskou zásuvku z pod postele a vše do ní uložit (naházet).
  • Pak se jednoduše zašoupne a je uklizeno.

Úložné prostory se vyrábějí ve dvou variantách.

  1. Buď můžete mít jedno velké šuple.
  2. Nebo dvě stejné velké, uprostřed oddělené.

Je známo, že děti mají rády barevnost. Proto jsou postele pro děti dotvářeny v mnoha barevných odstínech. Najdete mezi nimi zelenou, modrou, růžovou, bílou šedou a mnoho dalších. Velice vkusně vypadá kombinace dvou barev. Což znamená jiná barva postele a jiná úložných prostor. Tato varianta dodá pokoji patřičný „šmrnc“.