Jak zpeněžit své webové stránky

Www


Mějte prosím na paměti, že níže uvedené strategie se liší. Od jednoduchých a pasivních až po ty, které vyžadují každodenní práci. Vybírejte tedy tak, aby daný způsob vyhovoval vaší webovým stránkám, ale také vašim časovým možnostem a životnímu stylu.
hledání na google
o    Reklamní plocha
Nejpopulárnější způsob, jak ze svých webových stránek dostat nějaké ty halíře, je prodej reklamní plochy. Všichni víme, jak takové reklamy vypadají. Obecně se svým fungováním však zásadně liší. Nejčastěji jste však placeni za proklik banneru, či textu s odkazem.
Asi nejjednodušším způsobem je zprovoznění Google AdSense.
Další možností je nabízet reklamní prostor přímo firmám, bez prostředníka. Nebojte se využít i konkrétních služeb, které zajišťují styk nabídky a poptávky s ohledem na online reklamu. Takto můžete se štěstím generovat vetší zisk než při využití Google AdSense.

o   Affiliate marketing
Affiliate marketing je jednou z nejoblíbenějších a nejrychlejších možností, jak zpeněžit svoje webové stránky.
Najděte produkt, který se vám líbí, který můžete s klidem doporučit. Dbejte na to, ať zapadne do konceptu vašeho webu. Neinzerujte vychytávky do auta, pokud příspěvky píšete o psech. Následně zjistěte a informujte se o možnosti tohoto druhu spolupráce.
Jen v případě, že návštěvník klikne na váš affiliate link a zakoupí produkt, se dočkáte zisku. Je tedy nesmysl inzerovat věci, které vaše publikum vůbec nezajímají.
Vaše provize se může pohybovat mezi 30%-70% z ceny produktu, nebo služby. Vysoké a rychlé výdělky jsou důvodem, proč je tento způsob přivýdělku tak populární.
macbook a tablet
o   Prodávejte vlastní produkt
Vytvořte vlastní produkt, ideálně navazující na téma vašich webových stránek, který můžete vašim návštěvníkům úspěšně prodat.
Tento druh zpeněžení lze zařadit mezi časově náročnější. Může se však v budoucnu podstatně zúročit, přičemž poskytuje nejvíce svobody.