Plastové poštovní obálky při zasílání zboží rozhodně oceníte

Plastové poštovní obálky jsou skvělý způsob, jak dokonale ochránit vaše zboží, které odesíláte svým zákazníkům. A jak vám jako odesílateli, tak vašim zákazníkům jako příjemcům, nabízejí řadu výhod oproti jiným obalovým materiálům.
poštovní komunikace.png
Vezměte si kupříkladu jejich nízkou hmotnost a přesto pevnost. Plastové obálky jsou zhotoveny z lehkého, nicméně velice pružného a pevného materiálu zároveň, takže unesou i velké kusy zboží, které do nich vložíte, a přitom na váze vaší zásilky téměř nic nepřidají. Je samozřejmě nutné, abyste pro objemnější a těžší kusy zboží zvolili plastové poštovní obálky o větší tloušťce stěny, nicméně i v takovém případě budou vždy lehčí a foremnější než ta nejlepší papírová krabice.
červená obálka.jpg
A když už jsme u té papírové či kartonové krabice, která se rovněž pro odesílání poštovních zásilek hojně využívá, tak nemůžeme nezmínit její velkou nevýhodu, která spočívá v nasákavosti papíru. Jak je dobře známo, tak papír ve styku s vodou bobtná a následně se rozmočí. A je vcelku jedno, zda se to stane při styku s deštěm, proudem tekoucí vody anebo jen při dlouhém pobytu ve vlhkém prostředí. To podstatné je, že pokud k něčemu takovému dojde, tak je vaše zásilka ohrožena. A jen málokterý obchodník by chtěl riskovat, že si zkazí pověst u svých zákazníků kvůli tomu, že k nim jeho zboží dorazí v katastrofálním stavu, tedy mokré, špinavé či jinak poškozené.
obrázek obálky.png
Naproti tomu si každý z nás dokáže dost dobře představit, že takové podmínky mohou v průběhu cesty zásilky nastat prakticky kdykoli, počasí je totiž tím nejméně předvídatelným faktorem široko daleko. Nicméně i kdybyste dokázali předvídat, kdy bude pršet a kdy nikoli, tak byste se tím při zasílání svého zboží jen těžko řídili. Tím spíše, že je mnohem snazší nakoupit si kvalitní obalový materiál, který je po všech stránkách výhodný, a do toho své zboží zabalit, ať už jde o cokoli.