Wednesday, 19/6/2019 | 9:01 UTC+2

Svatba je malá módní přehlídka


Svatební obřad je velice důležitá společenská událost. A k té zajisté patří vhodný výběr šatů. Zejména ženy se chtějí na tuto akci obléknout tak, aby vypadaly co nejdokonaleji. A nemusí jít přímo o nevěstu. I družičky a ostatní hosté touží po tom být nejkrásnější. Univerzální rada pro výběr šatů ale neexistuje. Vždy záleží na tom, na jaký typ svatby je žena pozvána. Pokud pomineme skutečně netradiční svatební události, ke kterým například patří různé vodácké nebo třeba i potápěčské obřady, daly by se svatby rozdělit do dvou skupin. Na ty méně formální a na ty, které jsou v duchu dokonalé elegance.

–         Méně společensky upjaté nevyžadují přímo dlouhou toaletu a tak mohou být šaty i kratšího a strohého střihu.
–         Večerní formální obřady si zaslouží šaty delší a elegantní.
Jedna rada je však pro všechny tyto akce určitě společná. Žádná žena se nesmí snažit zastínit výběrem svého oblečení nevěstu. To ovšem v žádném případě nemá znamenat, že se má dívka nebo žena zahalit od hlavy až k patě do něčeho neforemného a dělat, že je malou šedou myškou.
svatební studio.jpg

Léto láká k romantice

Pokud jde o barvu a není možné se rozhodnout, která by byla tou nejvhodnější, pak s černou nikdy nesáhnete vedle. Módní salóny, které se přímo tímto druhem oblečení zabývají http://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/doporucujeme/spolecenske-saty-na-svatbu/, vám jistě dovedou skvěle poradit. Dříve se svatební obřady plánovaly většinou na chladná zimní období. Pokud tedy z nějakého důvodu nevěsta „pod čepec“ nějak výrazně nespěchala. Bylo to logické a praktické z hlediska občerstvení. Dnes se mnoho snoubenců raději bere v létě.
půjčovna šatů.jpg

–         Je to romantičtější a nevěsta se nemusí obávat, že by cestou z radnice nebo kostela nastydla.
–         Letním obdobím se také rozšiřuje možnost výběru šatů nejen pro samotnou nevěstu, ale i pro všechny ostatní přítomné dámy.

Svatba je malá módní přehlídka
4.3 (86.67%)3