Podnikatelé si peníze musí zasloužit

Lidé přicházejí k penězům různými způsoby. A podle toho, kterým způsobem získávají tyto zdroje své obživy a existence, jsou také jako celek hodnoceni. Ti, kdo pobírají pouze sociální dávky, protože nejsou na trhu práce uplatnitelní nebo se jim jednoduše nic dělat nechce, jsou pochopitelně na společenském žebříčku docela dole, a to bez ohledu na to, kolik jim tatíček stát dává, zaměstnanci jsou se svými platy standard, a podnikatelé jsou samozřejmě známi jako lidé, kteří mají jenom tolik peněz a takovou životní úroveň, jež si zaslouží.

platební karta

Soukromí podnikatelé si na sebe prostě vydělávají sami. Díky čemuž se mohou mít skvěle, když se všechno daří tak, jak tomu má být, ale taky mizerně, když jim jejich živnost právě nevzkvétá tak, jak by to bylo žádoucí.

Ale každý člověk potřebuje peníze. A když si jich tedy soukromí podnikatelé nevydělají z nějakého důvodu dost, nemají to ani trochu snadné. Nemají na svou obživu, nemají na financování chodu svých firem, a to je hodně ošemetná situace. A když se těmto nedaří, ačkoliv se snaží, nebylo by fér nechat je v tom. Dobří podnikatelé si prostě v dobách nedostatku zasluhují nějaké to půjčení peněz, díky nimž by se jim podařilo obstát.

platební prostředky

Ovšem banky bývají poněkud jiného názoru, a když se na ně obrátí soukromník, který není bonitní, žádost zamítnou. Třeba kvůli malým příjmům, třeba kvůli registrům dlužníků či exekucím.

Ale banky u nás naštěstí nejsou vším. A když se tak soukromníkům nedaří, může jim pomoci dejme tomu hypotéka pro podnikatele FAHD. Tu totiž dostanou i žadatelé s těžkostmi, které jim znemožňují uspět jinde. Tady se nad lecjakým problémem přimhouří oko. Hlavní je, že se tu zájemce zaručí za splácení zástavou nemovitosti. A díky takové záruce už se dá u nebankovní společnosti a její hypotéky uspět docela lehce. A jestli mi to nevěříte, klidně si to sami ověřte.