Spojte design s praktičností

Z nevýrazného relaxačního prvku dělníků se stal hit poslední doby. Bean bag, který svůj název získal podle pytle s luštěninami, najdete v dnešní době v mnoha domácnostech po celém světě. Sedací vak je velmi zajímavý designový prvek, který je zároveň velmi praktický. Tak jako dříve relaxovali dělníci, tak to nyní dělá mnoho lidí, kteří chtěli vyzkoušet něco jiného než klasické pohovky a křesla. Poznejte i vy kouzlo tohoto stylového doplňku a ozvláštněte svou domácnost.
Vytvarujte si své místo k sezení

Mnoha lidem se na sedacím vaku líbí ta individualita. Stačí se posadit a uvelebit se tak, jak to máte nejvíce rádi. V tom tkví největší výhoda oproti pohovkám a křeslům, kde má člověk předem daný tvar, na kterém relaxuje. V současnosti je na trhu mnoho různých produktů, které nesou označení sedací pytel nebo vak. Potahy i náplně těchto stylových doplňků jsou vyrobeny z různorodých materiálů. Nejdůležitější je zajisté potah, jehož materiál může být:
1. Plyš – velmi jemný a na dotek příjemný
2. Nylon – odolný s bohatými barevnými motivy
3. Bavlna – přírodní a antialergický
4. Polyester – nabízí vícebarevné motivy
5. Ekokůže – ideální do exteriéru, velmi elegantní

Výhody sedacího pytle jsou zřejmé na první pohled. Není to jenom o ozvláštnění domácnosti, ale je to především o možnosti nastavit si tvar do podoby, kterou máte nejvíce rádi. Pokud k tomu přičtete velmi neobvyklý vzhled, stává se z tohoto moderního bytového prvku velmi zajímavá záležitost, která najde své místo v každé domácnosti. Díky velmi bohatému výběru různých barevných variant, velikostí nebo tvarů si může pořídit tento prvek naprosto každý a očekávat od něj maximum. Nízká pořizovací cena tomu velmi nahrává, a tak zkuste něco nekonvenčního, čímž bude právě oblíbený Bean bag, který vás zajisté okouzlí.