Xiaomi Redmi Note 10 128 GB

Očekáváte od vašeho mobilního telefonu něco víc, než jen běžné telefonování a psaní SMS? Rádi fotíte a pořizujete videa, často surfujete na internetu, zkrátka chcete být ve spojení s okolním světem? Chtějte něco víc než jen obyčejný mobil. S oblíbeným modelem od značky Xiaomi budete jistě spokojeni.

1384335

Dostupnost ve střední třídě

Co se koupě nového telefonu týče, záleží vám na tom, aby splňoval hodně muziky za málo peněz? Pokud hledáte smartphone, jehož pořizovací cena se pohybuje ve střední třídě, pak je Xiaomi Redmi Note 10 128 GB trefou do černého. Pořídíte ho totiž za velmi přijatelnou cenu. A na oplátku vám poskytne svoji perfektní výbavu, zajímavým designem a ideálními parametry. Čím vás tedy tento model potěší?

Funkce a parametry pro pohodlné používání

U Redmi Note 10 je vzhledem velmi tenký, což někomu může vyhovovat a někomu zase nikoli. Své uživatele potěší perfektní plynulost systému, která je na velmi vysoké úrovni. Vzhled a různá nastavení si můžete přizpůsobit přesně vašim potřebám.

Telefon je vybavený osmijádrovým procesorem a poměrně velkou vnitřní pamětí, kterou lze samozřejmě rozšířit pomocí microSD karty.

A jak je na tom výdrž baterie? Při častém používání vám déle, než jeden den nabitý nevydrží, ale nemusíte zoufat, díky přiložené rychlo nabíječce mu můžete rychle dodat šťávu. K plnému nabití se totiž telefon dopracuje již za pouhé 1,5 hodiny.

Displej má krásné syté barvy a je velmi dobře viditelný a čitelný i na ostrém slunci.

1384337

Pořizování fotografií a natáčení videa

V dnešní době je již standardem a jedním z požadavků zákazníků při pořizování nového mobilního telefonu kvalitní fotoaparát. A jak si v tomto ohledu stojí Redmi Note 10? Za dobrých světelných podmínek lze vyfotit krásné a ostré snímky. Podobně je na tom i přední kamera s rozlišením 14 Mpx. Se snižujícími se venkovními podmínkami ovšem kvalita pořízených fotografií klesá.

Pokud hledáte cenově dostupný mobilní telefon a nepatříte mezi extra náročné uživatele, pak je pro vás tento model od Xiaomi dobrou volbou.