Wednesday, 19/6/2019 | 9:25 UTC+2

Zlepšete svou finanční situaci


Bankovní společnosti mají ve svých stanovách někdy dost přísné podmínky, za kterých jsou ochotny půjčit peníze. Někteří klienti bank mají dokonce takovou zkušenost, že museli vykázat i to, že je jejich pracovní smlouva uzavřena na dobu neurčitou. Je to jistě logické. Ti, kteří půjčují chtějí mít jistotu, že budete moci splácet zapůjčenou částku bez problémů. Dnešní zaměstnavatelé ale většinou se svými pracovníky uzavírají právě smlouvu na dobu určitou. I oni se tímto způsobem chtějí pojistit před možnými problémy. Jenže na to vždy doplatí právě ten, který potřebuje nutně půjčit peníze.

malíř

Zárukou bude to, že jste majitelem některé nemovitosti, kterou nabídnete jako protihodnotu.Jestliže zvolíte tuto možnost, pak mohou být vaše finance na účtu už za opravdu krátkou dobu. Nemusíte ani nikam chodit, stačí podat žádost internetovou cestou. To, jestli jste se svou žádostí uspěli, se dozvíte už do čtyřiadvaceti hodin. Odhad nemovitosti zajistí instituce, od které si hodláte půjčit. A nejen to. Nebudete muset služby odborného odhadce ani platit.

Peníze na cokoliv

Tento finanční produkt většinou využívají klienti, kteří se dostali do složité životní situace a je pro ně velice těžké ji nějakým schůdným způsobem vyřešit.

  • Můžete se tedy takto zbavit všech

    • dluhů
    • exekucí
    • nevýhodných půjček
    • prostě všech zatěžujících dluhů.

kalkulace

Tento druh hypotéky není ale určen pouze pro ty, kteří se ocitli v krizi. Za peníze, které touto cestou získáte, si můžete pořídit lepší bydlení, zajistit nutnou rekonstrukci nebo si koupit nové zařízení do bytu. Pokud si vyberete bezúčelnou variantu, bude pouze na vás, jak se získanými financemi naložíte.
 

Zlepšete svou finanční situaci
4 (80%)2