Co muže na ženách vzrušuje podle nezávislého průzkumu

Bez make-upu – poměrně velký počet respondentů označil za atraktivní ty protějšky, které i bez make-upu zvládají vařit, starat se o domácnost, o květiny, zahradu, sekat trávník, nebo třeba natírat pergolu. Přirozený vzhled ženy v pohybu je nesmírně sexy.
Vůně – specifická jemná vůně ženské pokožky bez parfémů a nánosů krémů dokáže vzrušit většinu mužů.
Specifický sportovní oděv – přiznejme si, že smyslné tělesné křivky zvýrazněné ve sportovním oblečení dokážou dělat divy. Nejvíce se tyto touhy projevily u tenisových sukýnek, gymnastických úborů, synchronizovaného plavání, ale značný úspěch zaznamenaly i volejbalistky a basketbalistky.
dívka s melounem
Dlouhé vlasy– co naplat, krátký sestřih dodává obličeji spíše chlapecký výraz, i když existují určité výjimky, ale obecně čím delší kštice, tím lépe. Dlouhé vlasy rozpuštěné nebo svázané do copu jsou zkrátka sex symbolem.
Docela obyčejný zeleninový vývar– teď vážně, už jste někdy zaznamenali, jak sexy může být pozorovat dívku, jak spontánně nabírá na lžíci polévku a jak si ji vychutnává? Cokoli si dokážeme užít naplno a spontánně, má své kouzlo a působí mnohdy jako magnet, je v tom kus vyjádření sebevědomí a to lidem imponuje. I když jde o docela obyčejný vývar.
Letní šaty– mnohdy je i nepřiléhavý oděv, například volné letní šaty bez ramínek, vzrušivým podnětem. Probouzí fantazii, co asi se ukrývá pod tenkou vrstvou textilu a někdy je i větším lákadlem, než promenáda v plavkách.
kámošky v trávě
Pozdrav – lidé se dnes velmi odcizili mobilní komunikací a e-maily, schází nám více osobního kontaktu, který je nenahraditelný. Co naplat, mnohem lépe zní přímý hlasový projev, žádný mikrofon a webkamera. Se zájmem někoho slušně pozdravit s velmi jemným náznakem zájmu, ale nezávazným, dokáže dělat divy. Každý chce být milován, a to nejlépe fyzicky, nikoli vyznávat lásku elektronicky po e-mailu.
Malá, velká, tlustá, tenká– ideál krásy neexistuje, každému se líbí jiný typ a šťastni můžeme být jen s tím, koho milujeme ze srdce. Ať je silnější postavy, anebo vyzáblou gazelou. Lidská duše je opravdu vždy na prvním místě.