Wednesday, 30/11/2022 | 7:40 UTC+1

Prima tisk s.r.o.

Společnost PRIMA tisk s.r.o. se specializuje především na prodej náplní do tiskárny, ale v kamenné prodejně na Klatovské třídě v Plzni či na e-shopu lze sehnat mnohem více produktů. Mezi ně patří tiskárny, kotoučky do pokladen a terminálů a další doplňky pro kancelář.

pero s inkoustem

Po zadání značky, série a modelu tiskárny dojde k vygenerování vhodných kazet. U každého se pak objeví, o jakou variantu se jedná, buď tzv. ideální nebo ekonomická. Na výběr jsou náplně PrintPlus a PrimaTisk. Tyto značky zaručují výhodnou pořizovací cenu a také větší objem náplně. PrintPlus nabízí program záruky na 3 roky, zaručení ochrany tiskárny a také bezpečné používání. Oproti tomu PrimaTisk nabízí spolehlivost za tu nejlepší cenu.

Barvy do tiskárny jsou rozděleny pro přehlednost do několika různých druhů, jako jsou levné náplně – tonery a cartrige, originální i neoriginální (kompatibilní) tonery nebo cartrige. Originální se od kompatibilních liší tím, že ty originální pochází od značkového výrobce, zatímco druhé jmenované jsou znovu naplněné originály, které se proto řadí mezi levnější druhy. Díky tomu také dochází k ochraně životního prostředí a recyklaci.

Kromě klasických inkoustových, jehličkových či laserových tiskáren, zde sehnat také speciální typy, jako je velkoformátová tiskárna, tiskárna samolepících štítků nebo termo tiskárny. K nim nabízí multifunkce, třeba síťový adaptér.

Nabídka kotoučků čítá hned tři typy: papírový, termo a NCR 1+1. Ty se dají použít do pokladen či terminálů a lze vybírat z několika šířek, průměrů či návinů.
označení pro 3D tiskárnu

Z kancelářských doplňků je na výběr hned z několika kategorií: fólie, laminace, řezačky papíru, skartače, vazače a to mnoha různých formátů (A3, A4, A5).

Pro ty, co to do Plzně mají daleko, není nákup u této společnosti žádným problémem. Firma vše pečlivě zabalí, pošle, přičemž při nákupu nad 2500 Kč je doprava zdarma. Doručení probíhá ve všechny pracovní dny a také v sobotu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup