Stůl, u kterého se sejde celá rodina

Domácnost bez stolu si snad už neumíme vůbec představit. I v minulých staletích lidé raději oželeli lůžka a spali na podlaze, na slámě, ale stůl ve světnici vždy stál. Měl mnoho funkcí. Byl součástí pracovní plochy během vaření, i jiných činností spojených s chodem domácnosti, rodina k němu usedala ke společnému jídlu, nebo k důležitým poradám. Je tomu tak ostatně až na pár výjimek dodnes. Jenom s tím rozdílem v současné době máme na výběr doslova nepřebernou spoustu variant, kterou dokonce většina domácností několikrát v průběhu života změní, tak jak se mění jejich potřeby a životní styl.
Rodina sedící kolem stolu s přípitkem v rukou
Pro ty, kteří teprve nastupují cestu samostatného bydlení, nebo pro ty kteří nechtějí mít přílišné výdaje nabízímelevné jídelní sety, které uspokojí studentské domácnosti, novomanželské byty, i jídelní kouty seniorů. Možná zde najdou i inspiraci pro dobré posezení i majitelé restaurací, různých klubů a kaváren.
Obývací pokoj s jídelním setem-stůl, židle
Naleznete zde varianty čtyř, šesti, nebo případně osmi židlí, k jejichž výrobě bylo použité bukové dřevo s povrchovou úpravou v odstínech ořech, kaštan, wenge, olše a řadou dalších krásných odstínů. Na sedáky židlí byla použita eko kůže, či kvalitní potahová látka, jejichž vzorkovník je uveden u každého typu jídelního setu. Stoly i židle jsou v lubech pevně sesazeny, což zaručuje jejich dlouhodobou stabilitu. Jistě oceníte i jejich praktickou rozkládací variantu, v případě většího množství stolovníků. Na vybrané druhy se momentálně vztahují akční slevy až 50 %! Pro ty z vás, kteří by si rádi dopřáli některý z námi nabízených modelů, ale nemají momentálně dostatek financí, nabízíme nákup formou splátek, který jednoduše vyřídíte v průběhu své objednávky na našich stránkách. Zde vás také budeme informovat o dodacích lhůtách a možnostech způsobu doručení vybraného zboží.
Dopřejte si posezení u nového štědrovečerního stolu z naší nabídky!